Fufíkova firma

Hotel Club Magic Life Kalawy Imperial

Tento hotel se nachází v Egyptě 50 km od Safagy. Byl jsem tam 3krát a tento hotel můžu všem doporučit. Z apartmánu můžete mít výhled na moře nebo na tenisové kurty. Zažijete zde hodně zábavy a i jídlo je zde výborný. Člověk neví, co si má dát dříve na talíř: jestli třeba nějakou mořskou rybu, nebo nějaké skopové či pštrosí maso, burgery. Dezerty vypadaly tak pěkně, že je byla škoda jíst :). Je tu 5 různých restaurací a i kavárna, takže hladem určitě trpět nebudete.

Jestli nechcete ležet jen u moře a užívat si slunce, tak tohle je to pravé místo pro vás, protože hotel nabízí plno sportů např. střílení z luku, hraní fotbalu nebo tenisu, paddleboarding, winsurfing, potápění, jízdu na kánoích, beach volejbal, ale i hodiny tance nebo spinning atd. Pokud se neumíte potápět s bombou, tak nevadí. Tady vás to naučí. I winsurfing se tu můžete naučit.

Každý večer se koná velké představení v amfiteátru. Většinou jsou to nějaké muzikály, kaskadérské kousky, akrobacie, arabský večer atd. Je to velice zajmavé a na každý večer se moc těším. A jestli se vám ještě nebude chtít spát, můžete vyrazit do kina na pláži či na diskotéku pod hvězdama.

I když je kolem resortu poušť, z jedné teda moře, tak zahrady, které jsou rozprostřené kolem apartmánů, jsou stále zelené a udržované. Je to pár kilometrů kdybyste chtěli obejít celý resort kolem dokola. V hotelu pracuje asi 500 lidí a z toho asi 75 kuchařů. Konají se tady i národní večery. Pravda, český večer jsme tu ještě nezažili, protože je tu většina turistů z Německa. Pro děti je tu dětský klubík, takže se rodiče můžou svých ratolestí zbavit skoro na celý den. Dokonce i na nás starší se taky pamatuje. Samozřejmě si nestavíme bábovičky z písku, ale třeba hrajeme tenis, házíme šipky, hrajeme vodní pólo a tak dál.

Hotel je fakt supr a už se těším, až se tam zase na podzim, kdy je tam kolem 30 stupňů, vypravím.


Kde se nachází?